Velikonoční soustředění (Haná Orienteering Easter) 2011

Adam Bravený, 26. 4. 2011

Krásné terény, příhodný termín a vidina, že z nás budou ještě lepší závodníci, když si uděláme o Velikonocích soustředění, byly hlavní důvody proč se hrstka z nás rozhodla zúčastnit prvního ročníku „mezinárodního“ tréninkového kempu a třídenních závodů ve Zlatých Horách.

celý článek »

Oddílová sauna 2009 – 2010

Zdeněk Mazal, 8. 9. 2009

Letos bude oddílová sauna bývat v pondělí od 18:00 na Dobráku. Začínáme již 21. 9., sraz 17:45. Hlaste se v přihláškovém systému, preferováni jsou dlouhodobí zájemci. Cena by měla vycházet kolem stovky na osobu.

Cukr a bič aneb soustředění Zbraslav

Zdeněk Mazal, 24. 3. 2008

Tož jsme se právě vrátili — většinou i ve zdraví z Velikonočního mapového soustředění ve Zbraslavi. Dalo by se charakterizovat větičkou v nadpise — cukrem byla perfektní mapa a zajímavé tréninky, bičem ubytování a stravování v domu hrůzy. Všechno zlé je však k něčemu dobré — alespoň víme, že na přebor zůstaneme raději někde jinde.. celý článek »

Středeční oblastní mapové tréninky

Zdeněk Mazal, 13. 3. 2008

Jako každoročně začnou od dubna středeční oblastní mapové tréninky. Protože jen máloco se v tomto světě udělá samo, bude náš klub zajišťovat čtyři tréninky – 9. 4., 16. 4., 7. 5. a 24. 9. Hledají se tedy dobrovolníci, kteří se toho ujmou. Podrobnosti naleznou v přiloženém souboru. Ostatní se mohou mrknout též, kde kdy co a jak. Pozor, není to však zřejmě úplně definitivní verze. Definitivní verze kalendáře tréninků je zde. Rozdělení pořadatelů viz předchozí soubor.

Volání sezóny

Zdeněk Mazal, 29. 2. 2008

Už chodíte doma po pokoji v ultrách? Berete si při cestě na záchod azimut a pro jistotu ještě krokujete? Pak pro vás mám dobrou zprávu: sezóna klepe na dveře. Zatímco zítra ještě budeme brousit asfalt v Modřicích, tak příští týden v neděli si už můžete zasprintovat s mapou na Kamenné kolonii (pozor, termín závodu se posouval o týden dopředu).

Za čtrnáct dní se pak naplno rozbíhá oficiální sezóna Jarním pohárem v Hradci Králové a o týden později proběhne oddílové soustředění, zřejmě na našich mapách ve Zbraslavi.

Pokud jste přes zimu poněkud zasklili trénink, můžete to napravit třeba ve středu – vyrážíme na nočák. Pokud byste se chtěli přidat, napište na zdenek.mazal AT gmail.com

Starší články »
 
© VSK MENDELU v Brně, oddíl OB 2008 - 2010